Tesla встановить в Україні дві зарядні станції

14 12 2018

Коментарі:

0
 Грудень 14, 2018
 0
Категорія: Новини

Компанія Tesla планує встановити в Україні дві свої фірмові зарядні станції. Це стало відомо із офіційного сайту виробника електромобілів. На карті офіційного сайту  Tesla з’явилося дві схематичні електрозаправки – одна в Рівненській області, а друга – під Житомиром.

Крім схематичних точок на офіційному сайті ніяких заяв керівництва компанії не було. Так само не відомі й терміни будівництва станцій. Однак, на думку багатьох українських електромобілістів, електрозаправка може з’явитися у найближчі роки. Це пояснюють тим, що ринок України дуже стрімко насичується машинами марки Tesla. Відтак попит на послуги зарядки машин зростає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плюс один партнерський салон – відкрився найбільший центр електрокарів у Західній Україні

Нагадаємо, станом на початок цього місяця українці придбали 18,9 тис. електромобілів і гібридів. Більше 10 тис. із них — електромобілі.

Як ми повідомляли раніше, компанія ElectroСars встановила ще одну швидкісну зарядну станцію на території столичного торговельного центру “Проспект” на вул. Гната Хоткевича, 1В. Станція працює цілодобово, розрахована на одночасне зарядження двох електромобілів.

Дізнатися більше про зарядні станції

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *