Tesla відкрила представництво у Португалії - у відповідь на прохання місцевих автовласників

13 02 2017

Коментарі:

0
 Лютий 13, 2017
 0

Менше року тому група власників Tesla в Португалії створила відео-звернення до Ілона Маска (Tesla CEO ) з проханням привести Tesla в їхню країну. Маск у Твіттері відповів коротке «ОК». Сьогодні громадяни Португалії можуть офіційно замовляти Tesla Model S & X, повідомляє InsideEVs.

Нинішні власники електрокарів цієї марки імпортували їх, і, як наслідок, зіткнулись з відсутністю сервісних центрів поблизу. Найближча офіційна торгова точка знаходилась у Франції, привезти автівку звідти було окремим випробуванням: дорога звідти до Португалії йде через Іспанію, в якій дуже мало відповідних електрозаправок. На момент зйомки відео 1400 португальців зарезервували Model 3, тепер їх число значно більше.

Торгові представники Tesla розташувалися у Лісабоні. У найближчих планах компанії – відкриття магазину і сервісного центру. У пріоритеті вже на найближчі кілька тижнів – розвиток партнерської мережі зарядних станцій (зокрема, програми Destination Charging).

Поставки Tesla Model S та X розпочнуться у другому кварталі 2017 р. Фірмову мережу швидкісної підзарядки Supercharger також буде розширено цього року – як в Іспанії, так і в Португалії.

За прикладом португальців, громадяни Об’єднаних Арабських Еміратів опублікували відеозвернення до Ілона Маска. Тесла розширює свою присутність у світі, і ОАЕ вже внесені у плани компанії. Можливо, кожній країні варто записати відео!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *