Машини Тесла навчилися паркуватися без водія за кермом

16 03 2016

Коментарі:

0
 Березень 16, 2016
 0
Категорія: Новини

У 2018 роцi ви зможете викликати самокеровану Теслу практично з будь-якого місця, навіть через усю країну. «А зрештою, ви зможете викликати ваш автомобіль з будь-якої точки світу, наскiльки вiн фiзично може дістатися до вас», сказав генеральний директор компанії Елон Маск. компанії. Тесла вже представила оновлене бездротове з`єднання, яке дозволяє автомобілю без водiя за кермом заїжджати на паркінг й залишати його. Функція називається «Заклик» (Summon), і для Тесли фундаментальне значення має зробити електромобілі автономними. Це зручно для пересування у дуже обмеженому просторi.

При натисканні на відповідну кнопку машина самостiйно здатна відкрити ворота гаража, в’їхати в нього і закрити за собою ворота. Також за командою водія авто саме відкриє гараж, заведеться, виїде з нього і буде чекати на власника на вулиці. Правда, поки воно здатне переміщатися в цьому режимі виключно по прямій. У цій першій ітерації технології ви можете змусити авто рушати вперед і назад за допомогою ключа або додатку для вашого телефону чи смартфону. Щоправда, наразі є й певні складнощі. Так, виявилося, що у випадку надзвичайної ситуації власник не завжди має змогу зупинити машину відразу ж, адже може натиснути випадково неправильну частину брелока, або брелок випаде з рук. Хоч рухається машина у цьому режимі зі швидкістю приблизно одну милю на годину. “Якщо машина у цьому режимі не може зупинитися при зустрічі із перешкодою, Тесла має дати водію змогу застосувати гальма віддалено”, пише журнал Consumer Reports.

Tesla погодилася вдосконалити систему, щоб краще уникнути можливих невдач. Користувачі повинні будуть тримати палець на віртуальній кнопці в смартфоні, допоки Model S не завершить маневрування. Це все є продовженням концепції «самостійних машин», яку реалізує Елон Маск. Вже є автопілот, який дозволяє автомобілю триматися чітко позначених смугами руху ліній. Автопілот працює за допомогою камер, радара, ультразвукових сенсорів і навігаційної карти, на якій він визначає положення автомобіля і прокладає маршрут, маневруючи в потоці машин.

Тесла також працює над створенням зарядної руки, яка може підключити себе, коли ви поставили автомобіль у гараж, і вам не потрібно слідкувати за ним там, щоб переконатися, що він заряджається. Функцiя корисна у тому випадку, якщо після довгого дня водій просто не звернув увагу на рівень заряду. Аби зранку він не виявив батарею електрокара розрядженою, спеціальний роботизований гнучкий маніпулятор буде самостійно приєднувати машину до розетки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *