Tesla побудує електричний пікап одразу після Model Y

27 12 2017

Коментарі:

0
 Грудень 27, 2017
 0

Ілон Маск пообіцяв випустити модель електричного пікапа Tesla одразу після компактного кросовера Model Y. Так керівник Tesla відповів одному зі своїх підписників у «Твіттері», який попросив його створити такий електрокар.

«Я обіцяю, що ми зробимо пікап відразу після моделі Y. Я тримаю в голові його основні конструкторські/інженерні елементи вже протягом 5 років. Не можу дочекатися, щоб його побудувати», – написав підприємець.

«Він буде класу F150 чи більше? – уточнив в коментарі його співрозмовник. – Я сподіваюсь на звичайну вантажівку для сім’ї»

Маркуванням 150 або 1500 в США позначають пікап 1-ї (легкої) категорії, наприклад, дуже популярна в Штатах модель Ford F-150.

«Подібного загального розміру. Можливо, трошки більший – щоб вмістити новаторські функції, які я хочу додати», – відповів Маск.    

Цей діалог у соцмережі відбувся після того, як винахідник подякував «власникам Tesla по всьому світі за те, що вони дали шанс новій компанії, якій всі експерти пророкували невдачу».

«Так багато крові, поту і сліз команди Tesla пішло на створення автомобілів, які ви дійсно любите. Я сподіваюся, що любите. Як ще ми можемо покращитися?» – спитав Маск своїх шанувальників у вівторок, 26 грудня.

Нагадаємо, електромобіль Tesla Model Y може бути представлений вже у 2018 році.

Малюнок-концепт майбутнього пикапа Маск показал в листопаді під час презентації вантажівки Tesla Semi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *