Tesla представила кросовер Model X

1 10 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 1, 2015
 0
Категорія: Новини

Друга модель компанії Tesla Motors нарешті була представлена публіці. Як і Model S, цей електричний кросовер наразі немає конкурентів та пропонує цілу низку розумних та високотехнологічних рішень.

Model X – це великий автомобіль, здатний перевозити сімох людей та їхній багаж. Найзручніші місця пропонуються пасажирам другого ряду сидінь. По-перше, сідати та висідати з авто надзвичайно зручно завдяки унікальним дверцятам «крила чайка». По-друге, другий ряд сидінь має широкі варіанти трансформації: крісла можна зсувати вперед-назад, а середній ряд – взагалі витягти з машини. Тесла запевняє, що два сидіння третього ряду цілком придатні для перевезення двох дорослих пасажирів.

Дверцята типу «крила чайки», з якими Тесла мала стільки мороки, потребують лише 30 см вільного простору з обох боків, щоби повністю відчинитися. Це дуже зручно в тісному просторі. Сенсори на дверцятах слідкують за тим, щоби не пошкодити їх об дах гаража чи інше авто, припарковане занадто близько.

В технічному плані Model X аналогічна повнопривідній версії седану Model S. У базової версії 90D два 259-сильних двигуни на передній і задній осях, батарея ємністю 90 кВт*г, яка забезпечує запас ходу у 411 км. Динаміка авто відверто спортивна: 4,8 с до «сотні», 250 км/год максималки. Такі цифри, а також хороший запас ходу – результат продуманої аеродинаміки. Коефіцієнт спротиву повітря у 0,24 аналогічний показнику Model S та на голову кращий, ніж у всіх доступних на ринку кросоверів.

Model X буде також доступна в модифікації P90D зі значно потужнішим заднім електродвигуном. Завдяки йому розгін до «сотні» займає 3,8 с, а за активованого режиму Ludicrous Mode – лише 3,2 с.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *