Tesla введе оплату за користування мережею Supercharger для нових покупців своїх електокарів

8 11 2016

Коментарі:

0
 Листопад 8, 2016
 0

Компанія Tesla Motors планує ввести плату за користування швидкісними зарядними станціями Supercharger, повідомляє WSJ. Цей додатковий дохід дозволить їй розширити мережу електрозаправок та інвестувати у виробництво бюджетного Tesla Model 3.

Майбутні покупці електрокарів Tesla, які придбають їх після 1 січня 2017 року, зможуть безкоштовно заряджатися на Supercharger Network сумарно на 400 квт-годин, яких вистачить на трохи більше ніж 1600 км поїздок. Після цього доступ до мережі для них стане платним. Вартість послуги Tesla ще не оголосила, але в компанії зазначили, що ця сума буде меншою ніж витрати на бензин для автівок з ДВЗ.

Нагадаємо, у квітні 2015 р. компанія скасувала плату за користування власною мережею для швидкісної підзарядки Supercharger Network, яка має 734 станції (близько 5000 зарядних портів) по всьому світі. Отже, для дійсних власників Tesla користування мережею залишиться безкоштовним протягом “життя” їх електрокара.

Розширювати мережу швидкісних станцій необхідно через плани компанії випускати півмільйона електромобілів Tesla Model 3 щорічно. Ще до початку її серійного випуску інноваційний автоконцерн отримав 373 тисячі замовлень з передплатою у $1000 – до речі, українці були в числі перших замовників Model 3. Вартість цього електромобіля – від  $35 000.

В Україні зарядних станцій Supercharger Network поки що нема, але вони можуть з’явитися найближчим часом – на мапі Supercharger в планах на 2016 рік віідмічено 2 локації біля Житомира і Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *