Tesla Model X

530 км
Запас ходу
720 к.с.
Потужність
3.1 сек
Розгін до 100км/год
Опис моделі
Кросовер Tesla Model X - одна з ключових моделей Tesla. Він об'єднав в собі вже чималий досвід, яким володіє компанія в дизайнерському і технічному напрямі, з популярним форматом «динамічний, спортивний кросовер», додавши до цього підвищену місткість салону (5-6-7 людей; схема посадки «2 + 3» або «2 + 2 + 2» або «2 + 3 + 2»).
Зовнішній вигляд Кросовер Tesla Model X виконаний в традиційному стилістичному напрямку Tesla. Це означає, що він має ряд рішень, схожих з двома іншими моделями марки - ліфтбеком Model S і компактним седаном Model 3, але при цьому може похвалитися унікальністю і оригінальністю. Чого тільки варті задні двері Falcon Wings ( «Крила Сокола»),які відкриваються вгору та забезпечують безпроблемний доступ в салон як на тісній парковці, так і у вузькому гаражі.
Комплектації
More products
Кредит від 0,001%
Умови фінансування
Left
Right
Left
Right
Виникли запитання?
Наші спеціалісти допоможуть Вам, для цього залиште свої контактні дані. Або телефонуйте нам:
+38 (044) 338-33-53;
+38 (067) 353-87-86;
Ім’я
Телефон
Опис
Tesla Model S вперше вийшла з конвеєра американської маловідомої ще тоді компанії Tesla Motors в 2012 році. Прототип даного електромобіля був представлений в 2009 році в Німеччині на Франкфуртському автосалоні. Автомобіль приводиться в рух виключно електричним двигуном, і це є основою, пам'ятаючи про яку і читаючи написані нижче технічні характеристики цієї «тачки» ви впадете в м'який шок. Чи не забігаючи далеко можна сказати лише одне: Tesla Model S в швидкісних якостях залишає позаду таких іменитих «жеребців» як Porshe 911 і BMW M5! Непогано для сімейного п'ятидверного седана, безпеку якого після краш-тестів оцінена в 5 зірок (найбезпечніший автомобіль 2013 року).
Кредит
Для замовлення консультації залиште свої контактні дані.
Ім’я
Телефон
Замовити
Для замовлення залиште свої контактні дані.
Ім’я
Телефон
Тест-драйв
Для замовлення тест-драйву залиште свої контактні дані.
Ім’я
Телефон