В Одесі відкрито одразу три публічні зарядки для електрокарів

4 09 2015

Коментарі:

0
 Вересень 4, 2015
 0
Категорія: Новини

2 вересня на парковках одеських ресторанів «Тавернетта», «Дача» і «Компот» запрацювали зарядні станції для електромобілів. Відкриття зарядок приурочене до 221 річниці з дня заснування міста Одеси. Всі три станції виробництва KEBA заряджають змінним струмом потужністю до 22 кВт. Повідомляється, що на них можна «підзаправити» будь-яке електричне авто – від Nissan Leaf до Tesla Model S. Для клієнтів закладів зарядка буде безкоштовною.

Популярні одеські ресторани «Тавернетта», «Дача» і «Компот» входять до мережі закладів Савелія Лібкіна. Зарядні станції розташовані за адресами Єкатерининська 45, Французький бульвар 85 та Адміральский пр-т 1 відповідно. На парковці кожного з ресторанів для електрокарів виділене окреме «зелене» місце.

Окрім вищезгаданих зарядок, на даний момент в Одесі є ще дві електричні «заправки» на виїзді з міста, розміщені на АЗС «Окко», та одна зарядка для гостей готелю Панорама де Люкс. Крім того, найближчим часом кілька зарядних станцій планує відкрити прокатна компанія VRC, яка віднедавна пропонує послугу оренди електромобілів.

Всі фото – з фейсбук-сторінки Савелія Лібкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *