Державні банки почали встановлювати зарядки для електромобілів клієнтів у Києві

1 04 2016

Коментарі:

0
 Квітень 1, 2016
 0
Категорія: Новини

Нову швидку зарядку для електромобілів відкрила біля мосту Патона Перша Національна Мережа Зарядних Станцій для електромобілів “ТОКА”. Її партнером виступив ПАТ Акціонерний Банк “УкрГазБанк”, 95% якого належить державі.

Швидкісна зарядна станція укараїнського виробництва розташована поруч із відділенням банку на вул. івана Миколайчука, 1. Наприклад, найпопулярніший електромобіль в Україні за офіційною статистикою – Nissan Leaf – можна зарядити тут за 3 години.


IMG_5192

Компанія уже встановила декілька станцій у столиці. Філософія мережі “ТОКА” у тому, щоб власник електричного авто міг скористатися послугами компанії у зручних для нього місцях: біля торговельного чи розважального центру, спортклубу, на парковці біля супермаркету  чи банку. Там, де зазвичай людина проводить мінімум годину.

В Україні офіційно зареєстровано близько 700 електромобілів, і уже більше 150 зарядних станцій. Ще на кінець 2015 року місць для підзарядки нараховувалося 110. Відомо, що ріст продажів електричних авто корелює зі зростанням інфраструктури.

«Без розвитку інфраструктури у стратегічних напрямках та без появи нових місць для зарядки електромобіля у зручних для водіїв місцях буму продажів електрокарів не буде. Тому ми робимо значні інвестиції у напрямку розвитку саме інфраструктури», – говорить Стефан Благовісний, директор мережі зарядних станцій “ТОКА”.

IMG_5181 (1)

2016 року “ТОКА” планують відкрити ще 34 зарядні станції у Києві, 15 – в Одесі і ще 5 – у Львові. Скористатися станціями мережі дуже легко: варто звернутися у компанію, заповнити анкету й отримати картку, яка буде активна уже за два дні.

Усі зарядні станції “ТОКА” активуються цією смарт-картою, або ж власник картки звертається у кол-центр, ідентифікується і користується послугою. Смарт-карта та послуга зарядки, за словами керівництва мережі, ще мінімум до 1 червня надаватимуться безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *