TOYOTA запатентувала авіамобіль з "бутербродними крилами"

29 06 2016

Коментарі:

0
 Червень 29, 2016
 0
Категорія: Новини

Ідея літаючих автомобілів була представлена у творах Жюля Верна 1904 року, їх зображення прикрасили численні обкладинки журналів з 1906 року. Останніми роками ця ідея переживає ренесанс, зокрема, включаючи концепцію співзасновника Google Ларрі Пейджа.

А нещодавно японська TOYOTA отримала патент, поданий ще в березні 2014 року, що передбачає “нарощуване крило для аеромобіля (Aerocar)”.

Aerocar визначається як транспортний засіб, який може їздити дорогами, а також злітати, літати і сідати на землю як повітряне судно.

На патентній ілюстрації – кузов, подібний до останнього покоління Prius, ззаду якого розташовано схематичний пропелер.

Нарощувана конструкція крила TOYOTA має вирішити одну з головних проблем літаючих автомобілів: можливість уміститися на дорозі. Замість того, щоб складати крила, як птахи – така конструкція робить авто зашироким для звичайних доріг – TOYOTA пропонує накладати стосом одне крило на інше у верхній частині транспортного засобу, щоб забезпечити необхідну аеродинамічну підйомну силу.

Коли автомобіль знаходиться у режимі “пересування по шосе”, усі додаткові крила можуть бути накладені поверх першого, найнижчого крила, розташованого безпосередньо на даху.

Коли водій хоче перейти від водіння до польоту, одне крило піднімається з даху і повертається в робоче положення, друге може бути розгорнуто наступним, а за ним – третє і четверте.

Відповідно до патенту, Aerocar може рухатися завдяки “пропелеру, відкритому ротору, турбовентиляторними або іншими системами генерації тяги в режимі польоту”.

Західна преси пише, що, можливо, Toyota думає не про автомобіль, який може повноцінно літати, а скоріше про “стрибуна”, який відривається від шосе на деякий час. Або ж просто патентує перспективні технології на майбутнє , коли не аеромобілі вже не будуть мрією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *