У планах ЄС - встановлювати електрозаправки у всіх новобудовах

18 10 2016

Коментарі:

0
 Жовтень 18, 2016
 0

Влада Євросоюзу планує законодавчо зобов’язати забудовників встановлювати зарядний пристрій для електрокарів  у кожному новому та відремонтованому житловому будинку, повідомила The Guardian. Проект відповідної директиви ЄС, як очікується , набуде чинності у 2019 році.

Крім того, нові правила, які мають бути опубліковані до кінця цього року, стверджують, що до 2023 року 10% паркомісць в новобудовах в зоні ЄС також повинні бути обладнаними зарядними пристроями.

Ініціатива ЄС покликана закласти інфраструктуру для буму електромобілів, який вже передбачили Норвегія та Нідерланди: обидві держави планують повністю позбавитись транспортних засобів з дизельними двигунами до 2025 року.

Разом зі зростанням дальності пробігу та зручності електричних машин, збільшення кількості станцій підзарядки дозволить транспортним засобам віддавати власну енергію в електромережу.

Це, в свою чергу, відкриє двері в футуристичний світ, в якому автомобілі постачатимуть енергію до електричної мережі Європи в будь-який час дня і ночі, врівноважуючи недобори від поновлюваних джерел енергії, коли сонце не світить, а вітер не дме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *