Uber доплачуватиме власникам електромобілів

19 06 2018

Коментарі:

0
 Червень 19, 2018
 0
Категорія: Новини

Компанія Uber найближчим часом почне підтримуватися власників електромобілів, які працюватимуть у таксі. Про це їхні топ-менежери повідомили цього тижня.

За їхніми словами, водії на електричших машинах отримуватимуть доплату за кожну поїздку, спеціальні функції у водійському додатку, доступ до корисної інформації та консультації, а також інші переваги.

Uber вже запустив пілотну програму EV Champions Initiative в семи містах Північної Америки, включаючи Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Сакраменто, Сан-Дієго, Остін, Сіетл і Монреаль. Основне завдання програми – домогтися позначки в 5 млн поїздок на електромобілях в рамках сервісу за наступні 12 місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ElectroCars везе зі США 400-й електромобіль

Грошова винагорода за поїздки на електромобілях варіюється в залежності від міста, наприклад, в Сакраменто доплата складе $ 1,5 за кожну таку поїздку, до того ж водії зможуть безкоштовно заряджатися на мережі швидкісних електрозаправках SMUD. У Сан-Дієго і Сан-Франциско будуть доплачувати $ 1,0, при цьому максимальна сума доплат обмежена відміткою $ 20 в тиждень. У Лос-Анджелесі водіям електромобілів доплачувати не будуть, але компенсують це доступом до освітніх програм, які дозволять заощадити за рахунок оптимізації податків.

Також водії на електромобілях отримуватимуть спеціальне попередження, якщо тривалість замовленої поїздки буде перевищувати 30 хвилин, щоб уникнути ситуації повного розряду батарей далеко від зарядних станцій.

Представники Uber відзначили, що в 2017 році водії сервісу в США і Канаді здійснили близько 4 млн поїздок на електричних автомобілях, так що озвучена мета в 5 млн поїздок не виглядає надмірно амбітною.

Нагадаємо, в Україні у службах таксі працюють більш як 400 електромобілів у різних службах. Також діє кілька фірм-перевізників, що використовують лише електротранспорт.

Як повідомляв наш сайт раніше, середня собівартість електроенергії для пробігу 100 км на електромобілі співвідносна із вартістю чашки кави у фаст-фуді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *