Victory випередили Harley-Davidson, випустивши електричний мотоцикл

30 07 2015

Коментарі:

0
 Липень 30, 2015
 0
Категорія: Новини

Американська компанія Victory Motorcycles представила свій перший серійний електробайк. Модель Empulse TT – це редизайн однойменного електричного мотоцикла, який випускала фірма Brammo до свого поглинання компанією Victory на початку 2015 року. Цей міський родстер оснащений 54-сильним електродвигуном, літій-іонною батареєю на 10,4 кВт*г, яку можна заряджати від змінного струму за 3,9-8,9 годин.

Як і звичайні мотоцикли з ДВЗ, Empulse TT має 6-ступеневу КПП з гідравлічним зчепленням. Вона відрізняється відсутністю нейтралі (зупинитися і рушити можна на будь-якій передачі) та призначена для більш ефективного використання ємності акумулятора на високій швидкості. Максималка Empulse TT становить трохи більше 160 км/год. Victory не оголошує запас ходу мотоцикла, однак він навряд чи перевищуватиме результати донора Brammo Empulse, здатного проїжджати на одній зарядці до 195 км.

Загалом, у Victory і Brammo зовсім небагато відмінностей. Це, зокрема, на 0,2 кВт*г збільшена ємність батареї, вужче заднє колесо 160/60 R17, яке покращує керованість, невеликий з’ємний вітровик, що додає комфорту при їзді на трасі. На жаль, ребрендинг електробайка додав йому ціни: Brammo Empulse можна було купити за $17 000, тепер же Victory просять за нього $20 000.

Компанія Victory Motorcycles є другим в США виробником мотоциклів після Harley-Davidson. Empulse TT – це перший американський електричний байк від великого мотобренду. Харлі також планує поповнити свій модельний ряд подібним двоколісним. Наразі компанія тестує електричний прототип LiveWire, який може піти в серію вже найближчим часом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *