Фольксваген розглядає можливість відродити класичний задньопривідний "Жук" в електричній версії

14 11 2017

Коментарі:

0
 Листопад 14, 2017
 0

Останнiми роками продажi “Жука” падають. Рада директорiв концерну Volkswagen розгляне варіант перетворити Beetle на електромобіль. Остаточне рішення ще не прийнято, але директор компанії висловився про переваги електричної моделі.

«Якби ми хотіли зробити новий Beetle, то електричний варіант був би набагато кращим, ніж теперішня модель, набагато ближчим до історії, тому що це може бути модель із заднім приводом», – сказав керівник німецької марки Герберт Дисс.

У разі прийняття позитивного рішення, електрокар побудують на платформі MEB (Modular Electric Baukasten), яку компанія розробила спеціально для автівок з електродвигуном.

Як може виглядати електричний Beetle, виробник показав у 2012 році на автосалоні в Детройті (США). Концепт-кар назвали E-Bugster

Якщо “Жука” електрифікують, він стане “сестринською” моделлю мікроавтобуса ID Buzz  Concept і одним з 80 електрокарів, які концерн пообіцяв випустити у найближчі 8 років.

Оригінальна версія Volkswagen Käfer (англ. – Beetle), відомого як “Жук”, була представлена у 1938 році – це був задньопривідний седан. Він став наймасовішим автомобілем в історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *