Голова Volvo подякував Tesla за формування попиту на електромобілі

23 05 2017

Коментарі:

0
 Травень 23, 2017
 0

Шведська автомобільна компанія Volvo відмовиться від виробництва дизельних двигунів на користь електричних. Про це заявив головний виконавчий директор Volvo Хокан Самуельсон.

В інтерв’ю німецьким журналістам Самуельсон заявив, що ринок сьогодні не показує жодної причини інвестувати в дизель.

«Починаючи з сьогодні, ми не будемо розробляти будь-які нові покоління дизельних двигунів», – сказав він на минулому тижні.

Топ-менеджер додав, що натомість компанія розвиватиме напрямок електричних авто і гібридів з можливістю підзарядки.

“Ми мусимо визнати, що компанії Tesla вдалося запропонувати такий автомобіль, за яким люди вишиковуються в чергу. В цьому сегменті має бути місце для нас, з високою якістю і привабливим дизайном”, – сказав Самуельсон.

Наразі Volvo активно просуває свій перший електромобіль (орієнтованою вартістю $35-40 тис), який вийде на ринок вже у 2019 р. У компанії підтвердили, що вироблятимуть авто у Китаї й експортуватимуть глобально.

Цей транспортний засіб будепобудований на новій модульній платформі електрифікації, на якій, очевидно, сфокусується Volvo, коли попрощається з дизельними технологіями.

Голова Volvo відзначив, що європейські закони змушують його компанію до більш агресивного розвитку ефективніших двигунів. Він переконаний, що дізель і бензин залишатимуться важливими у найближчі роки, але електрична силова установка буде затребувана після 2020 р.

Самуельсон натякнув, що Volvo може зупинити виробництво дизельних двигунів, які складають близько 50% європейського ринку, після 2023 р.

Раніше шведський автовиробник анонсував ціль – продати 1 млн електрокарів і гібридів глобально до 2025 р.

Перший електромобіль Volvo з запасом ходу не менш як 402 км з’явиться на ринку у 2019 р. Це буде один з двох концептів, які розкрила компанія: SUV або універсал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *