На Nissan Leaf в Монте-Карло: день восьмий, Кунео - Монте-Карло

12 06 2015

Коментарі:

2
 Червень 12, 2015
 2
Категорія: Новини

За пару коротких годин – підйом. Сьогодні не можна збитися із графіка, адже в Монте-Карло на нас чекає фінішна точка і зустріч із принцом Альбертом ІІ. Кунео, котре треба полишати, як слід ним не насолодившись, дуже нам сподобалося. Невелике місто на тлі високих Альп, зі старовинними вуличками і широкою площею.

DSC_2860_1

Їдемо і спостерігаємо, як змінюються кліматичні зони, як різко зростають гори. І ось уже просто очей не можемо відвести від урвищ над і під нами. Дорога ще та – крутиться таким серпантином, що машина ледь повзе. Але від того, що ми довго спускалися, електрокар зарядився майже на всі сто. «Замість того, щоб засмічувати середовище, ми самі виробляємо енергію – просто від руху!» – каже Сашко. Неподалік від нас великі труби, якими тече з гір вода, теж по ходу виробляючи електрику.

DSC_2893_1

А коли ми таки спустилися, коли побачили море і сліпучі кольори екзотичних рослин, навіть тяжко було повірити, що це не сон. У Монте-Карло прибуваємо вчасно, і всі електрокари-учасники колоною у супроводі місцевої поліції рушають на Палацову площу.

От і завершення ралі! Принц Альберт ІІ особисто вітає кожен екіпаж. А потім – нагородження переможців, фінальні промови. До нас підходить група українців, що мешкають у Монте-Карло та Франції. Ми дуже тепло спілкуємося, робимо спільні фото, а потому гучно співаємо «Ще не вмерла України».

DSC_3013_1

«Знаєте, мій перший висновок після поїздки такий: не все так погано в Україні і не все так добре в Європі. – говорить Кравцов. – Ми нікого не наздоганяємо, а просто самі будуємо нове бачення способу пересування. Україна рухається в правильному напрямку. Якщо ми захочемо, то станемо найбільш електромобільною країною Центральної та Східної Європи».

Поруч на площі стоять синій Nissan Leaf і жовтий «Запорожець». Багато хто не вірив, що ми доїдемо на своїх недосконалих машинах аж у серце Європи. Але ми змогли. Три тисячі кілометрів позаду. Віримо, що й Україна зможе.

Всі фото: Ірина Брязгун

2 responses on “На Nissan Leaf в Монте-Карло: день восьмий, Кунео – Монте-Карло

  1. Олександр сказав:

    Вітаю. Чудово, що Ви доїхали! І хлопці на запорожці теж великі молоді.

  2. Анастасия сказав:

    Когда видишь таких людей, которые не просто говорят, но и делают, понимаешь, что есть будущее в Украине! Молодцы ребята!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *