Заощаджуйте заряд і отримайте 2 роки гарантії - три причини встановити обігрівач в ElectroCars

29 11 2018

Коментарі:

0
 Листопад 29, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Піч час роботи пічки в морози заряд батареї електромобіля суттєво розряджається. Наприклад, у популярного Nissan Leaf запас ходу скорочується на 25%.
Щоб уникнути цього, можна не користуватися пічкою, їздити лише на короткі відстані або ж встановити обігрівач на пальному.
Є три причини зробити це в компанії ElectroCars.

1. Отримаєте надійну систему

Наша компанія працює лише з обладнанням німецького виробника Webasto. Обігрівачі цієї фірми зарекомендували себе як надійні, економічні й безпечні. Можуть підтримувати температуру до 40 градусів.
Ми є офіційним дилером автономного опалювача Webasto. Кожен клієнт отримує дворічну гарантію на роботу обігрівача.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плюс один – з’явився найбільш західний салон електромобілів в Україні

2. Швидке і професійне встановлення

Замовивши в нас послугу із встановлення обігрівача, клієнтам не доводиться довго чекати. Нашим спеціалістам достатньо одного дня для оснащення машини цим пристроєм. Крім того, співробітники сервісу ElectroCars пройшли навчання в компанії Webasto. Вони здійснюють монтаж в точній відповідності до вимог виробника.

3. Заощаджуйте час і гроші

Нашим клієнтам не потрібно самостійно шукати комплектуючі обігрівача, домовлятися про їхню доставку й порівнювати ціни. Немає сенсу запитувати серед знайомих порядних спеціалістів. Ми всі ці турботи беремо на себе за $799.
Обігрівачі Webasto споживають 200 мл дизпалива за годину безперервної роботи, тобто близько 6 гривень у день. Натомість не потрібно часто заряджати електромобіль і шукати швидкісні зарядні станції у в поспіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *