Стало відомо, коли з'явиться Nissan Leaf із запасом ходу 550 км

23 06 2016

Коментарі:

0
 Червень 23, 2016
 0

Категорія: Новини

Авторитетне автомобільне видання Autocar повідомило, що японський виробник буде пропонувати електромобілі наступного покоління Nissan Leaf з кількома типами батарей.

Зокрема, у продажу з 2018 року буде авто з батареєю 60 кВт-год, яка може забезпечити дальність поїздок до 340 миль (550 км, оцінка New European Driving Cycle). Така пропозиція буде діяти, щонайменше, на європейському ринку.

Autocar посилається на Гарета Дансмора, директора підрозділу автомобілів з нульовим рівнем викидів корпорації Nissan: “У нас є два варіанти батареї в даний час, але кількість варіантів буде збільшуватися, що зробить автомобіль більш доступним: щоб відповідати очікуванням і за дальністю, і за ціною”.

Наразі найновіший Leaf пропонується з великим літій-іонним акумулятором 30 кВт-год, який має заявлений діапазон 155 миль (250 км), порівняно зі стандартною батареєю 24кВт-год, якої вистачає на 124 миль (200 км). Досі посадовці компанії натякали, що її модель наступного покоління – IDS Concept – буде мати запас ходу не менше 320 км, однак не уточнювали, коли саме буде втілено ці плани.

“Це стратегія аналогічна до стратегії Tesla, – пише видання, – Великі блоки батарей дозволять Nissan забезпечити більший діапазон, навіть якщо не відбулося значного прориву в хімії або технології батареї, як це сталося десятиліття тому”.

Цій стратегії також приділяє увагу BMW зі своєю моделлю i3, яка також скоро буде пропонувати кілька стандартів батарей.

Деякі електромобільні портали зауважують, що оцінка New European Driving Cycle зазвичай занадто оптимістична, і реальний запас ходу буває на 15-20% менший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *