Як встановити зарядну станцію без збільшення навантаження на електромережу

7 02 2019

Коментарі:

0
 Лютий 7, 2019
 0
Категорія: Новини, Статті

В Україні презентували нову технологію зарядження електромобілів на парковках багатоквартирних будинків. Завдяки ній можна не підводити додаткової потужності.

Розробили це рішення український дистриб’ютор зарядних станцій для електромобілів Ergon-Electric і український розробник програмного забезпечення для управління зарядними станціями Charging123.

Зарядні станції використовують надлишкову потужність, яка тимчасово не використовується іншими споживачами. Навантаження на існуючі електромережі залишається незмінним. Такого режиму роботи розробникам вдалося досягти за допомогою електронної інтелектуальної системи. Вона постійно аналізує потужність, споживану побутовими приладами і потужність, необхідну для зарядки підключених електромобілів. При зміні потужності, споживаної побутовими приладами, автоматично змінюється потужність заряду електромобілів.

Обов’язковою умовою такого рішення є наявність «розумної» зарядної станції, яка підключається по протоколу OCPP до програмного забезпечення Charging123.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плюс один партнерський салон – відкрився найбільший центр електрокарів у Західній Україні

Електронна система буде корисною скрізь, де немає надлишкової потужності для зарядки електромобілів. Також її можна застосовувати в умовах обмеженого бюджету, коли підведення додаткової потужності обходиться дорого.

«Ми впевнені, що наявність такого рішення збільшить об’єми продажів електромобілів за рахунок мешканців багатоповерхових будинків, які раніше навіть не замислювалися над придбанням. Думаю, реалізація таких проектів призведе і до зростання кількості локальних операторів. Це відбудеться за рахунок компаній, які побачать в цьому власну вигоду і не будуть обмежуватися послугами з утримання будинків і прибудинкової території», – пояснює керівник компанії ERGON-ELECTRIC LTD Сергій Шкурапет.

Рішення з балансуванням навантаження успішно впроваджено в бізнес-центрі «Наука». Орендарі БЦ використовують зарядні станції на парковці для зарядки своїх електромобілів.

Всім охочим спробувати систему в ролі оператора, можуть надати таку можливість.

«З радістю дамо на певний період часу власний кабінет із доступом до системи управління, моніторингу, статистики і монетизації електрозарядних станцій», – додає Василь Сташук, засновник компанії Charging123.

Нагадаємо, компанія ElectroCars також активно розвиває мережу швидкісних зарядних станцій. Торік у Києві на території торговельного центру “Проспект” по вул. Гната Хоткевича з’явилася ще одна швидкісна зарядка. Її вже внесли міжнародні карти швидкісних зарядок для електромобілів.

Як ми повідомляли раніше, станція компанії ElectroCars підтримує роботу із більшістю популярних в Україні електромобілів. Має режим швидкісного заповнення акумулятора за стандартом CHAdeMO (50 кВт). Заряджає акумулятори до 80% за 30 хвилин. Крім цього, працює за стандартом зарядження Combo на 50 кВт, Tуре 2 на 43 кВт.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном (067) 353-87-86 Або заходьте на сайт https://electrocars.ua/my/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *