За скільки можна буде купити Tesla Model 3 в Україні?

26 01 2018

Коментарі:

0
 Січень 26, 2018
 0
Категорія: Новини

Найновіший електромобіль Tesla почали випускати у липні торік. Перед тим Tesla отримала понад 400 тисяч замовлень Model 3. Перші готові “трійки” отримали власне працівники автовиробника, а згодом уже пересічні американці. До Європи черга дійде у другій половині цього року. У квітні 2017-го, коли бронювання на Model 3 стартувало у шоу-румах Європи, директор ElectroCars Олександр КРАВЦОВ особисто зробив замовлення для перших українців, через офіційний шоу-рум Tesla у Відні. Але цьогоріч ми вирішили прискорити вихід новинки на наш ринок, тому перша “трійка” вже пливе в Україну.

“Model 3 уже можна замовляти в Україні. Поки доступна преміальна версія – Premium upgrades. У неї потужніша батарея і більший запас ходу”, – говорить Олександр Кравцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці уже замовили перші 5 Tesla Model 3

Зараз на американських аукціонах можна придбати цей електромобіль майже без пробігу. Ті кмітливі американці, які вже отримали свої замовлення, виставляють Model 3 на продаж. Оскільки спочатку з конвеєра сходять електромобілі у преміальній комплектації, їхня стартова  вартість вища за анонсовані у пресі 35 тисяч доларів. Це не “маркетинговий хід”, а намагання бренду показати на що по максимуму може розраховувати вибагливий споживач, який звик до позиціонування Tesla у преміум сегменті.

(Image Credit: Turo)

Це хороша новина для поціновувачів електромобілів, адже найновіша Model 3 у версії Premium upgrades здатна проїхати на одному заряді до 500 км. Тобто, їдучи від Києва до Львова, зупинятися для зарядки ніде не потрібно. Так само беззупинно можна дістатися зі столиці до Одеси. Крім того, долати такі відстані на Model 3 буде простіше, ніж на будь-яких інших машинах – новинка оснащена однією із найсучасніших напівавтономних систем водіння. Вона зчитує розмітку дороги, підтримує електромобіль у потрібному ряду, підрулює, здатна знижувати швидкість. Також у преміальному виконанні в машини панорамний дах і збільшені колеса.

Динаміка електромобіля у комплектації Premium upgrades також вища – потрібно 5,1 секунда для розгону в 100 км/год.

У США такі машини перекупити у іншого власника можна за вартістю від $65 тис. ElectroCars допоможе придбати авто та організовує доставку новинки.

Найдешевших комплектацій поки на американському ринку немає. Вони мають з’явитися у продажу пізніше.

“В Україні також можна буде купити машину за такою ціною, тільки з доплатою за доставку. Ні мит, ні податку на додану вартість сплачувати не потрібно. Електромобіль доправляють до нас до трьох місяців. Всі покупці Tesla можуть їх обслуговувати у ElectroCars”, – говорить Олександр.

Нагадаємо, першою в Україну привезуть синю Model 3 із вражаючою медіа-історією. Це електромобіль-рекордсмен . На ньому його колишній власник і відомий американський журналіст встановили часовий рекорд із подолання 4602 кілометрів. Проїхали цю відстань за 50 годин 16 хвилин 32 секунди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *