Дослідження ZF Group: найкраща КПП для електрокара – одноступенева

22 07 2015

Коментарі:

0
 Липень 22, 2015
 0
Категорія: Новини

Провідний інженер компанії ZF Group Герхард Гумполтсбергер вважає, що розробка складних багатоступеневих трансмісій для електромобілів не має сенсу. «Більшості електрокарів достатньо однієї передачі, – говорить він. – Ми провели багато досліджень з одно- і мультиступеневими коробками передач. Наш висновок такий: однієї передачі достатньо. Це стосується усіх пасажирських електромобілів з максимальною швидкістю до 150 км/год, і навіть такого потужного електрокара, як Tesla Model S».

В березні ми писали про те, що ZF Group, яка спеціалізується на автомобільних трансмісіях працює над КПП для електромобілів. Очевидно, дослідження компанії в цій галузі не мали успіху. В 2007-2008 роках Тесла також намагалася впровадити власну 2-ступеневу КПП, однак відмовилася від цієї ідеї.

На думку Гумполтсбергера, розвиток технологій виробництва електродвигунів залишить неактуальною ідею застосування КПП. Крім того, звиклих до автоматичної трансмісії водіїв електромобілів буде неможливо переконати в тому, що їм треба перемикати передачі. Єдина сфера, де можливе застосування мультиступеневих трансмісій – це комерційний електротранспорт. Електровозам, тракторам чи вантажівкам цілком може знадобитися КПП, яка дозволить раціональніше використовувати потенціал двигуна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *